KONST / Litografier / Modeplanscher 9133325
*
nr 913 3325
Modeplanscher
4 st, Paris, bladets mått: 34 x 26
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 september 2014
kl 18:18:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/9 10:15:08
1
450 kr
22/9 15:24:34
2
400 kr
22/9 15:25:22
2
500 kr
22/9 18:13:56
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt litografier modeplanscher paris
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Modeplanscher
nr 913 3325
Modeplanscher
4 st, Paris, bladets mått: 34 x 26
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 september 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/9 10:15:08 | 1 | 450 kr |
22/9 15:24:34 | 2 | 400 kr |
22/9 15:25:22 | 2 | 500 kr |
22/9 18:13:56 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt litografier modeplanscher paris
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28